Blog

بهترین رنگ تابلو های سردرب مغازه چیست؟

انتخاب رنگ تابلو تحت تاثیر پارامترهای مختلفی است و به هیچ عنوان نمی توان گفت قطعا استفاده از یک رنگ خاص(قرمز) موثر است در این مقاله قصد داریم نکات مهم در انتخاب بهترین رنگ را برای تابلو مغازه به شما معرفی کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با کارشناسان کرشمه در غرب کشور (همدان) تماس حاصل فرمایید.

رنگ تابلو

حال در اینجا می خواهیم بهترین رنگ تابلو مغازه را به شما معرفی کنیم

تابلو چلنیوم یکی از جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی است و موارد زیادی از جمله نورپردازی،فونت تابلو چلنیوم،قطر حروف،زمینه کار اشاره کرد و مهمترین موردی که نمی توان آن را نادیده گرفت رنگ است،در واقع رنگهای تابلو تاثیر زیادی بر افزایش زیبایی و تعداد مشتری دارد.  از مواردی که می توانید برای انتخاب بهترین رنگهای تابلو مغازه استفاده کنید:

۱−استفاده از رنگ های مکمل:

رنگ های مکمل و نزدیک به هم یکی از طلایی ترین نکات در انتخاب بهترین رنگ تابلو مغازه است. به عنوان مثال زرد و نارنجی به عنوان مکمل محسوب می شوند ، این نوع رنگ ها می توانند یک طیف رنگی جذاب ایجاد کنند البته در تابلو هایی قابل استفاده هستند که بیشتر از دو رنگ در آنها اجرا شده باشد

۲−کنتراست رنگی:

به معنای استفاده از رنگ های متضاد است، این روش در تابلوهایی که از دو رنگ در طراحی آنها استفاده شده است کاربرد دارد برای مثال اگر زمینه کار مشکی است حروف تابلو باید به رنگ سفید طراحی شود تا کنتراست رنگ در آن رعایت شود

۳−نحوه نورپردازی:

استفاده از ورق های پلکسی در طراحی از یک سو و قسمت دیگر آن که شامل نورپردازی با لامپ های رنگی شامل هالوژن و LED  دو قسمت مهم در رنگ آمیزی یک تابلو است. در واقع زمانی که شما تابلوی خود را به دست یک تابلو ساز حرفه ای می سپارید قطعا بهترین ترکیب رنگ ها را برای شما لحاط می کند.

رنگ تابلو

۴−مکان مناسب تابلو:

در نصب تابلو انتخاب مکان مناسب برای جلب توجه مخاطب امری بسیار مهم است برای مثال فروشگاه های بزرگ برای نمایش بهتر تابلو از پشت بام فروشگاهشان برای نصب تابلو استفاده می کنند.

۵−هماهنگی سایز تابلو با سر در مغازه:

تابلو باید با سر در مغازه هماهنگ باشد اگر متراژفروشگاه شما کم است بنابراین باید از تابلوهای با متراژ پایین استفاده کنید چون در صورت استفاده از تابلوی بزرگ با دفع مشتری مواجه می شوید.

امیدواریم موارد بالا در ساخت تابلو شما مفید واقع شده باشد

برای دیدن کارهای ما به اینستاگرام کرشمه در غرب کشور(همدان) سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *