Blog

چگونه بهترین طراحی را برای نصب تابلو سردر انتخاب کنیم؟

طراحی و اجرای تابلو سردر زیبا می تواند تاثیر بصری خوبی بر روی افکار رهگذران داشته باشد،تابلو مغازه به اشکال،رنگ ها و شیوه های مختلفی ساخته و اجرا می شوند.هر مغازه و یا فروشگاهی می تواند دارای یک تابلو و نماد خاصی باشد که آن را از سایر مغازه ها یا فروشگاه ها تفکیک می کند. اگر می خواهید تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان مدنظر خود داشته باشید به شرکت تبلیغات محیطی کرشمه در غرب کشور (همدان) که شناخت کافی به بازار و رقبای مرتبط با کسب و کار شما را دارند و می توانند با توجه به هدف کسب و کار شما بازار و رقبا را کاملا شناسایی کرده و نمونه طرح تابلو مغازه شما را طوری طراحی نمایند که از سایر رقبا پیشی بگیرید.

در طراحی تابلو سر درب مغازه نکات زیادی مدنظر تابلوسازان است که ما به اختصار چند مورد را شرح می دهیم

۱-طراحی تابلو بر اساس خدمات و محصولات مغازه

پیش از ساخت تابلو ابتدا ابعاد و اندازه تابلو به وسیله ی تابلوساز اندازه گیری می شود،سپس از تعیین ابعاد تابلو، طراحی تابلو مغازه آغاز می شود. در طراحی تابلو سر درب مغازه ای، توجه به نوع کسب و کار و تجارت مورد نظر می تواند یکی از فاکتورهای مهم باشد زیرا امروزه کاربرد انواع خاصی از تابلو تبلیغاتی به انواع خاصی از مغازه ها اختصاص یافته است، به طور مثال در چند سال گذشته، کاربرد تابلو های پوینت در مغازه های بستنی فروشی بسیار متداول شده است.

علاوه بر اینکه طراحی تابلو مغازه زیبا و تابلوسازی با شیوه های نوین موجب افزایش چند برابری فروش مغازه ها می شود، موجب کاراکتر بخشیدن به مکان کسب و کار خواهد شد.

البته برای تمامی تجارت ها و مغازه ها نمی توان تکنیک خاصی را در طراحی تابلو سردر مغازه ای به کار برد. طراحان تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از نکات ذکر شده و کاربرد تکنیک های دیگر می توانند اقدام به طراحی تابلوی مغازه کنند. به طور مثال می توان از ترکیب چوب، فلز و رنگ استفاده کرد. در برخی از مغازه ها نیز تابلوی چوبی یا همان ترموود و در برخی دیگر تابلوی استیل و یا انواع تابلوهای دیگر مناسب می باشد.

کدام مدل را انتخاب کنیم؟

 نوع  انتخاب تابلوها بسته به سلیقه و بودجه مشتری است و بیشترتابلوهایی که در منظر شهری مشاهده می کنیم تابلوهایی ساده با نوشته است که فقط معرف کسب و کار شخص می باشد،اگر می خواهید تابلویی داشته باشید که تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد و جلوه زیبایی به مکان کسب و کار شما ببخشد از تابلو چلنیوم و یا حروف برجسته استفاده کنید زیرا این تابلوها دارای روشنایی و نورپردازی ویژه ای هستند و مکان را زیباتر جلوه می بخشند .

۲-نشان دادن استایل مغازه در تابلو

اگر قصد دارید پرستیژ بالای مغازه یا فروشگاه خود را نشان دهید باید از زاویه های تیزتر و انواع رنگ های دراماتیک در تابلوی مغازه خود استفاده کنید و اگر به دنبال این موضوع هستید که بتوانید محیط فروشگاه خود را با آرامش بسیار نشان دهید، استفاده از از اشکال گردتر که دارای زاویه چندانی نیستند می تواند در طراحی فضای مورد نظر شما مناسب باشد. با انتخاب هوشمندانه تابلو سر درب مغازه خود می توانید استایل و نوع کار خود را در مغازه یا فروشگاه در معرض نمایش بگذارید.

۳-استفاده از متن متناسب

مورد تاثیرگذار دیگری که موجب افزایش توجه مشتریان به تابلو تبلیغاتی خواهد شد، انتخاب بهترین متن برای تابلو مغازه می باشد. متنی که جهت استفاده در تابلوی تبلیغاتی انتخاب می شود باید بسیار جذاب بوده و خیلی کوتاه یا بلند نباشد، علاوه بر این، متن مورد نظر باید فاقد کلمات تکراری باشد و جدید بوده تا هنگامی که چشم مشتری به آن می افتد دارای تازگی باشد.

۴-جانمایی مکان نصب تابلو مغازه

در جانمایی مکان نصب تابلوی مغازه،عواملی چون ابعاد تابلو، توجه به مخاطبان، مکان مناسب جهت نصب و دید آن دارای اهمیت بسیاری می باشد. یکی از نکات حائز اهمیت در طراحی تابلوی مغازه، نصب تابلوی تبلیغاتی در مکان مناسب می باشد. این تابلو باید در مکانی نصب شود که از هر سمتی قابل دیدن باشد و جلب توجه کند.

جهت راهنمایی و مشاوره از طریق فرم ارتباط با ما می توانید با مشاوران تبلیغات محیطی کرشمه در غرب کشور (همدان) تماس حاصل فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *