Blog

تابلو و تابلوسازی یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رونق کسب و کار

تابلو و تابلوسازی یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رونق کسب و کار

 

۱- تابلو , تابلوسازی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی

۲- طراحی لوگو شیک و مدرن

۳- طراحی کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی

۴- طراحی سربرگ و ست اداری

۵- عکاسی صنعتی از محصولات

۶- طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

شاید ۶ مورد از مهمترین ابزارهایی که اگر درست و بجا از ان در کسب و کارتان استفاده نمایید قظعا تاثیر شگرفی در موفقیت شما خواهد داشت.

در ادامه هرکدام از موارد فوق را به صورت مشروح توضیح خواهیم داد امیدواریم این مقاله بتواند در رونق بخشید در کسبو کار شما مفید باشد.
تابلوسازی ایرانیان یکی از قدیمی ترین تابلوسازی های ایران می باشد . امروز دیگر کسی نیست در ایران که در حوزه تابلو سازی فعالیت نمایید اما از توانمندیهای این مجموعه عظیم تابلوسازی بی اطلاع باشد. ما افتخار میکنیم که توانسته ایم اندیشه های ناب خود را که امیخته به هنر اصیل ایرانی می باشد در قالب تابلوهای ناب به مشتریان خود ارایه نماییم. در ادامه با ما همراه باشید.

۱ -طراحی لوگو :

یکی از مهمترین پارامتر های داشتن یک مجموعه مقبول و مطرح لوگو آن مجموعه است. لوگوی شما باید به شکلی باشد که مشتریان وقتی آنرا می بینند نام شما را از رقبایتان تشخیص دهند و آن را به راحتی به یاد آورند این لوگو باید توصیف کننده کسب و کار شما باشد.

۲ -طراحی سربرگ و کارت ویزیت و ست اداری :

هنگام اطلاع رسانی، تبلیغات، شرکت در نمایشگاه ها، تبادلات کالا، نامه نگاری و … سر برگ ها و کارت ویزت ها بسیار رد و بدل می شوند. مطمئن باشید این کار به صورت حرفه ای انجام گرفته است. اگر به یک مشتری کارت ویزیت خود را بدهید و او از آن سر در نیاورد مشتری خود را از دست داده اید. بنابراین برای این کار بودجه ای مشخص نمایید و از افراد حرفه ای استفاده کنید به خاطر داشته باشید لوگوی شرکت شما یکبار طراحی می شود و برای همیشه با شماست. بعضی افراد زمان زیادی صرف طراحی لوگو می گذارند که خود آنرا طراحی نمایند ولی اگر شما این زمان را روی بهینه سازی کسب و کار خود و بازار یابی آن صرف نمایید و طراحی لوگو را به افراد حرفه ای بسپارید و در عین حال خود به طراح بفهمانید که لوگویی متمایز ساده و به یاد ماندنی می خواهید مطمئن باشید چند صد برابر هزینه طراحی را بدست خواهید آورد.

۳ -طراحی انواع کاتالوگ ها و بروشور ها :

مطمئن شوید که یک کاتالوگ حرفه ای دارید تا محصولات و خدمات شما را به خوبی ارائه کند. این می تواند یک کاتالوگ چند صفحه ای باشد که برای مشتریان خود ارسال می کنید. یا یک آگهی تک صفحه ای بسیار مهم است تا قابلیت های کسب و کار خود را به مشتریانتان نشان دهید.

۴ -طراحی تابلو های تبلیغاتی مانند چلنیوم – پلاستیک – فلزی :

تابلو و تابلوسازی یکی از مهمترین پارامتر ها برای کسب و کار است که بجز مکان دائمی کسب وکارتان برای مناسبت های تجاری مانند نمایشگاه ها به آنها نیاز خواهید داشت این تابلو ها باید به اندازه کافی جذابیت داشته باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد به طوریکه ببیننده را به دیدن تابلوی تبلیغاتی شما و استفاده از خدمات یا محصولات شما تشویق نماید.

۵ -عکاسی صنعتی از محصولات :

اگر کار شما فروش کالا یا خدمات است باید بتوانید آنرا به صورت تصویری به نمایش بگذارید و برای اینکه عکس های اثر گذاری داشه باشید باید از یک عکاس حرفه ای کمک بگیرید. البته مانند طراحی لوگو اگر اگر خودتان از محصول عکاسی نمایید هم ارزانتر و هم هیجان انگیزتر است ولی اگر یک عکاس حرفه ای نباشید نقص کالای خود را در تصویر برجسته می کنید و نخواهید توانست جذابیت لازم را در تصاویر ایجاد کنید و روشن است که برای مشتریان هم جالب نخواهد بود. به خاطر داشته باشید که یک تصویر می تواند بیش از هزار کلمه صحبت کند.

۶ -طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت:

وب سایت رسمی یکی از روش های مهم و موثر است تا مشتریان جدید پیدا کنید، مشتریان قبلی را دوباره به سمت خود بکشانید، آخرین اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید و تصویری حرفه ای از کسب و کار خود ارائه دهید. با وب سایتی که به گونه ای مناسب و گویا طراحی شده باشد و پیدا کردن اطلاعات در آن ساده باشد تصویری حرفه ای از کسب و کار خود ارائه کرده اید. امروزه بسیاری از مشتریان حتی برای پیدا کردن آدرس و شماره تلفن شما از گوگل استفاده می کنند به خصوص اگر کالایی خاص را عرضه می کنید. هیچ جا مثل اینترنت جای مناسبی برای معرفی آن نیست. از ایمیل های مجانی استفاده نکنید مثلاً اگر نام شرکت شما تابلو چلنیوم است می توانید از ایمیلی مانند info@kadvi.com استفاده کنید و آنرا در کارت ویزیت خود هم ذکر کنید و به این ترتیب به نام تجاری شرکت خود هم وفادار خواهید بود. هیچگاه فکر نکنید ساختن یک وب سایت کاری مربوط به آینده است در حالیکه ممکن است رقبای شما مدت ها قبل دست به کار شده و اکنون وب سایت مناسبی راه اندازی کرده باشند.

۷ -طراحی بسته بندی مناسب:

اگر چه بیشتر مواقع بسته بندی یا جعبه محصولات از سطل آشغال سر در می آورد اما این بسته بندی نقش مهمی در تصمیم گیری مشتری برای خرید محصول شما دارد. هدف اصلی از بسته بندی حفاظت کالا است اما وقتی که قرار است برای بسته بندی خرج کنید بهتر نیست یک بسته بندی کارساز و با جلوه داشته باشید بنابراین به یک بسته بندی جذاب احتیاج خواهید داشت.

بازدید کننده گرامی در پایان بار دیگر پیشنهاد میکنیم جهت هرگونه سفارش و یا مشاوره جهت خرید تابلو حتما با مجموعه کرشمه در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *