Blog

تابلوسازی و مهمترین و اصلی ترین عوامل جهت زیبا شدن تابلو

تابلوسازی و مهمترین و اصلی ترین عوامل جهت زیبا شدن تابلو

مهمترین و اصلی ترین عواملی که باعث زیبا شدن تابلو میشود و می بایست تابلوسازان در صنعت تابلوسازی به این موضوع توجه ویژه داشته باشند۱-دقت در انتخاب نوع تابلو ۲- حجیم سازی تابلو ۳- رنگ آمیزی تابلو ۴- نورپردازی تابلو چهار مشخصه مهمی که باید توسط هر تابلوسازی رعایت شود.


در این مقاله تلاش خواهیم کرد که کمک کنیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب و نیاز را با تابلوسازان صنعت تابلوسازی مطرح نمایید چرا که اعتقاد داریم گاها دیده شده است عدم انتقال نیاز واقعی مشتری به کارفرما باعث شده است که خروجی تابلو ایده آل نباشد.  ما در این مقاله ۴ مشخصه مهم و اصلی را در که می تواند هم مناسب تابلوساز باشد و هم مشتری که به تابلوساز در یک تابلوسازی مراجعه نموده است .

۱- چه نوع تابلویی مورد نیاز شما هست

باتوجه به اینکه شما در چه حوزه کاری درحال فعالیت هستید میزان عرض سردرب مغازه , ارتفاع درب مغازه و سایر عوامل که باید به عنوان مشتری به تابلوساز اطلاعات دهید , تابلوساز میتواند بهترین نوع تابلو را به شما پیشنهاد دهد. در مقاله قبل انواع تابلوها را معرفی کردیم شما میتواندی با مراجعه به آن اطلاعات لازم را کسب نمایید. بنابرین برای آن که از یک تابلو مناسب و زیبا بهره ببرید، لازم است متناسب با نوع حرفه و شغل خود چارچوبی برای آن تعریف کنید. اگر برای استفاده از تابلو مورد نظر خود از یک متخصص در زمینه صنعت تابلوسازی کمک بخواهید، در انتخاب بهترین نوع تابلو با هزینه و فضایی مناسب موفق خواهید بود. تابلوساز ایرانیان میتواند انتخاب خوبی جهت مشاوره در انتخاب بهترین نوع تابلو برای شما باشد.
 

۲-دومین مورد انتخاب رنگ و رنگبندی تابلو میباشد.

تلاش برای انتخاب بهترین رنگ برای فونت و بکگراند تابلو شاید سختترین کاری برای یک تابلوساز باشد. شما به عنوان مشتری می بایست با معرفی دقیق حرفه خود و همچنین معرفی رنگ صنف کاری خود به تابلوساز کمک نمایید تا بتواند بهترین رنگ را جهت طراحی و ساخت تابلو سفارشی شما در نظر بگیرد. انتخاب رنگ مناسب تاثیری شگرفی در جذب مشتریان شما دارند . نکات ریز و درشت زیادی مانند  استفاده از رنگهای متضاد و نوع فونت و گرافیک مناسب و .. در زیبایی تابلو شما غوغا میکند.

۳-سومین موردی که می بایست که متخصص تابلوسازی برای ساخت یک تابلو رعایت نماید نورپردازی آن و نحوه سایه دادن به آن می باشد.

در این مورد ما توصیه میکنیم که فرمان طراحی را بسپارید به تابلوساز چراکه قطعا در اینگونه موارد تجربه و سابقه کاری تابلوسازی بسیار ارشمند میباشد. استفاده از افکتها و جاسازیها و نحوه قراری گیری فونتها بسیار دارای اهمیت می باشد. البته دقت نمایید گاها همکاران کم تجربه ما نیز در این زمینه یعنی نحوه نورپردازی و سایه روشن کردن تابلو دچار کم ئقتی می شود برای دوری از چنین حادثه ایی توصیه اکید داریم که حتما جهت سفارش تابلو خود به یک تابلوسازی معتبر و دارای رزومه قوی و نمونه کارهای موفق مراجعه نمایید. تابلوساز ایرانیان با انبوهی از نمونه کارهای اجرایی موفق میتواند تابلوسازی امین و مطمن برای شما مشتریان گرامی باشد.

۴- اما آخرین مورد در طراحی و تولید یک تابلو حجیم سازی و یا بعد دادن به تابلو می باشد.

تابلو چلنیوم, تابلو پلاستیک و تابلوفلر از آن دسته تابلوهایی می باشد که می توان روی بعد ان کار کرد و جلوه های ویژه به سه بعدی کردن آن ایجاد کردن. ایجاد تصاویر ۳ بعدی یا همان ۳d  چند سالییت که رونق زیادی به خود گرفته است و ان هم به دلیل جدابیت بالای آن می باشد.

در پایان از تمامی بازدید کننده گان گرامی که نیاز به مشاوره رایگان دارند توصیه می نماییم حتما با ما تماس بگیرند تا تمامی نکات لازم و مهم مورد نیاز شما را جهت سفارش یک تابلو ایده آل ارایه نماییم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *