جذب نماینده فعال

جذب نماینده فعال در کانون تبلیغات کرشمه

کانون تبلیغات کرشمه از پانزده سال پیش فعالیت خود را در زمینه چاپ،تبلیغات محیطی،اجرای تابلوهای تبلیغاتی،دکوراسیون داخلی و نمای ساختمانی به مدد تیمی مجرب و دارای تجربیات عملی و دانش علمی لازم در غرب کشور آغاز نمود.

کانون تبلیغات کرشمه فعالیت خود را پس از اخذ مجوز های لازم از مراجع قانونی گسترش داد و توانست با بهره گیری از ایده های نوین تبلیغاتی و با اتکا به توانمندی های طراحان و نیروهای مجرب و جوان اجرایی خود،افتخار همکاری با بسیاری از شرکتها و نهادهای دولتی و خصوصی کشور را به دست آورد. در همین راستا کانون تبلیغات کرشمه برای رسیدن به اهداف خود که همانا ارایه خدمات بهتر،کیفیت برتر و قیمت مناسب تر جهت رقابت در بازار و جلب رضایت مشتری و ماندگار نمودن نام و برند مشتری در ذهن مخاطبان می باشد،اقدام به ایجاد کارگاههایی مجهز در سه دپارتمان اصلی ایده پردازی و طراحی،چاپ و اجرا نموده است.

گروه تبلیغات کرشمه هم اکنون در حال همکاری با شرکت هایی همچون اسنوا،دوو،صحت،کاسترول،گلستان، فرانتک،توان باطری،نفت پارس و …. پروژه های کشوری می باشد.در این راستا  با توجه به نیاز مجموعه به اکیپ های اجرایی مجرب و متخصص در هر استان اقدام به اعطای نمایندگی به مجموعه دارای صلاحیت در استان ها نموده  و هم اکنون در استان های مرکزی،اردبیل،خراسان شمالی،خراسان رضوی،کردستان،کرمانشاه،فارس،البرز، نماینده فعال جذب نموده ایم. لذا جهت تکمیل شبکه نمایندگی خود در کشور آماده عقد قرارداد با مجموعه های اجرایی متخصص و دارای صلاحیت و اعطای نمایندگی به ایشان می باشیم. لطفا جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی از طریق فرم روبرو با ما در تماس باشید. همچنین می توانید در بخش تماس با ما با مشاوران کانون تبلیغات کرشمه در تماس باشید.

نمونه کارهای بیشتر کرشمه : کانال اینستاگرام مجموعه