درباره ما

کرشمه، گروه تبلیغات محیطی در استان همدان و غرب کشور

کرشمه : در دنیای رقابت و تبلیغات امروز و فراگیر شدن علوم ،ازدیاد صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ به دنبال راهکارهایی برای پیروزی بر رقبا و در نهایت فروش بیشتر محصول و یا خدمات خود هستند و چنان نیاز به تبلیغات در جامعه حس شده که در حد دروس دانشگاهی در دانشگاههای معتبر جهان تدریس می شود و میلیونها نسخه کتاب در همین زمینه نوشته شده است ،شاهد گویای آن فروش بسیار بالای کتب روانشناسی خرید و فروش و راه های شناخت بهتر و بیشتر بازار در چند سال گذشته است. در این بازار تنگاتنگ رقابت هر فردی که نتواند به این علوم دسترسی پیدا کند عملاً عرصه را برای رقبای خود باز گذاشته و به مرور خود از صحنه حذف خواهد شد .

امروزه دیگر نمی توان به بازار سنتی و نحوه فروش سنتی دلخوش بود

چرا که سطح آگاهی و دانش مشتریان بالا رفته و به طبع خود باعث افزایش سطح توقعات آنان شده و در همین حین رقبا نیز بیکار ننشسته اند. با نیم نگاهی به کمپانیهای بزرگ دنیا و سهمی که آنها برای تبلیغات خود کنار گذاشته اند می توان به اهمیت این دانش جدید پی برد. کمپانیهایی که در ذهن و ضمیر ناخودآگاه چنان نقش بسته اند که حتی در خواب نیز آنان را فراموش نمی کنیم ولی همچنان به تبلیغات محصولات خود می پردازند و با آمیختن دانش روز در تکنولوژی و فناوری با علوم انسانی در زمینه بازار فروش و شناخت مشتری توانسته اند به رتبه های بالای فروش در سطح جهانی برسند .

تبلیغات محیطی را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می شود.

تابلوهای تبلیغاتی بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و … گونه های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می روند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن از سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصـول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد. تبلیغات محیطی یک شیوه مناسب برای به خاطر آوردن نام محصول قبل از ورود مشتری به مراکز خرید و در واقع آخرین شانس تولیدکنندگان جهت معرفی محصول‌شان است. در واقع تبلیغات محیطی پیام خود را به صورت ساده اما پرقدرت به مصرف‌کنندگانی که در حال جابه‌جایی و مسافرت هستند، به‌خصوص درست در زمانی که در محل خرید حضور دارند، می‌رساند.

کانون آگهی و تبلیغات و تابلو سازی کرشمه در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه تابلو سازی و نمای ساختمان و فعالیت های تبلیغاتی آغاز نمود.

گروه تبلیغاتی کرشمه از پانزده سال پیش فعالیت خود در زمینه چاپ، تبلیـــغات محیطی اجرای تابلو های تبلیغاتی و نمای ساختمانی را به مدد تیمی مجرب و دارای تجربیات عملی و دانش علمی لازم آغاز نمود.گروه تبلیغاتی کرشمه فعالیت خود را پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع قانونی گسترش داد و توانست با بهره گیری از ایده های نوین تبلیغاتی و با اتکا به توانمندیهای طراحان و نیروهای جوان و مجرب خود ، افتخار همکاری با بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی در سراسر کشور را بدست آورد. در همین راستا این تابلوسازی برای رسیدن به اهداف خود که همانا ارائه خدمات بهتر ، کیفیت برتر و قیمت مناسب تر جهت رقابت در بازار و جلب رضایت مشتری وماندگار نمودن نام و برند مشتری در ذهن مخاطبان می باشد، اقدام به ایجاد کارگاهی مجهز در سه دپارتمان اصلی ایده پردازی وطراحی چاپ ، تابلو سازی و نما نموده است.


ماموریت

خدمات قابل ارائه و توانایی ها

کرشمه مفتخر است که تیم های حرفه ای در زمینه های تابلو سازی، گرافیک، نما سازی، ساخت حروف و تبلیغات را گرد هم آورده است.

چشم انداز

اهداف و آینده نگری

با توجه به رشد روز افزون کسب و کار ها،  کرشمه بر آن است تا با تجهیز هر چه بیشتر محیط کارگاهی خود و نیز ورود به دنیای مجازی فعالیت خود را هر چه بیشتر گسترش داده و نسبت به جذب مشتریان جدید و ارائه خدمات با کیفیت اقدام نماید.