تابلو لایت باکس

تابلو های جعبه ای که به اصطلاح لایت باکس نامیده می شوند نوعی از تابلوهایی هستند که داخل قاب طراحی می شوند و به صورت ایستاده و دیواری و …. طراحی می گردند و به دو صورت داخل سالن و تابلو تبلیغاتی ساخته می شوند.در ساخت لایت باکس از انواع متریال های چاپی استفاده می شود.

بسیاری از برندها جهت معرفی محصولات خود از این نوع سازه استفاده می کنند برای مثال لگوی برند محصول مورد نظر را روی لایت باکس طراحی می کنند و آنها را در اختیار فروشگاه ها برای تبلیغ برند مورد استفاده قرار می دهند . این نوع تبلیغ به علت قیمت مناسب ، بسیار مورد استقبال عموم جامعه قرار گرفته است .

انواع تابلو های لایت باکس

  1.  کریستالی
  2.  فرم لس
  3. تلفیقی
  4. اسنپ فریم
  5. برجسته استیل
  6. دوطرفه

در اینجا به اختصار به معرفی چند نمونه از این تابلو می پردازیم

 کریستالی :در این نوع تابلو تصویر را می توان بر روی متریال بک لایت چاپ کرد.متریال ساخت  از دولایه پلکسی گلاس با ضخامت ۸و۲ میلی متر می باشد. یکی ازمزایای این نوع تابلوها که  حائز اهمیت هستند تعویض طرح چاپی داخل تابلو می باشد که به راحتی توسط مشتری امکان پذیرست . لایت باکس های کریستالی را می توان برای محیط داخلی استفاده کرد. تصویر این نوع لایت باکس ها را از طریق پیچ های اطراف می توان باز کرده و تعویض نمود.

فرم لس : متریال ساخت این نوع تابلو از بدنه آلومینیوم آنادایز شده با رنگ های الکترواستاتیک به ضخامت ۶ سانت و ۹سانتی متر و در نوع دو طرفه ی آن پهنا ۱۱سانتی متر است همچنین رویه کار پارچه ای به نام تکست لایت می باشد که قابلیت چاپ پذیری با کیفیت و وضوع بالا را داراست داخل این تابلو برای روشنایی از اس ام دی یا وال واشر استفاده می شود.

این تابلو ها در محیط بیرونی و داخلی کاربری مفیدی دارند در لایت باکس فرم لس رویه کار همان پارچه تکست لایت است که یک مغزی پلاستیکی دور آن دوخته می شود و به راحتی با کشش دست و جازدن در محل خود تعویض می گردد . شرکت تبلیغات محیطی کرشمه  در غرب کشور این نوع سازه را با  کیفیتی ماندگار تولید و عرضه می نماید