تابلو فلکسی

فلکسی فیس نوعی متریال در تابلوهای فلکس هستند و از این تابلوها به عنوان تابلو سر درب، تابلو مغازه و همچنین تبلیغات محیطی بهره می گیرند. این تابلوها دارای صفحه های انعطاف پذیر می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ آنها باعث شده تا در برابر نور خورشید و شرایط آب و هوایی مقاومت و دوام بالایی داشته باشند.

تاریخچه تابلو فلکسی :

تابلو فلکس به سال ۱۳۷۵ برمی گردد زمانی که این تابلو به دلیل داشتن مزیت نورپردازی محبوبیت زیادی در بازار تابلوسازی بدست آورد . طرح های تابلو فلکس توسط استیکر یا برچسب در رنگهای متفاوت بر روی متریال فلکسی چسبانده می شد که کار با استیکر و طراحی تابلو فلکس و پیاده سازی علامت های مدنظر لوگوها کاری دشوار بود که با ورود پرینترهای فلکس ، استیکر منسوخ شد.

امروزه طراحی تابلو فلکسی اغلب با نرم افزار فتوشاپ صورت می گیرد ،ساخت تابلو فلکس به صورت فریم هایی با پروفیل آهن و ورق های گالوانیزه که اصطلاحا به آن سینی مهتابی گفته می شود انجام می گیرد و همچنین از طریق منابع نوری  که بر روی آن ها قرار می گیرد نور تابلو فلکسی تامین می شود. سینی های مهتابی به صورت کشویی در تابلو فلکسی مابین فریم های پروفیلی قرار می گیرند ، تابلو فلکسی در صنعت تابلوسازی نسبت به بقیه متریال ها دارای هزینه کم و مقرون به صرفه تری است .

روکشهای مورد استفاده در فلکس

این روکشها به دو صورت بر روی کار نصب می شوند

روش اول سپری کلیپسی

روش دوم پرچی

شرکت تبلیغات محیطی کرشمه با تکیه بر دانش فنی و تجارب بسیار زیاد در این زمینه آماده تولید تابلوهای فوق می باشد.